Samochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] #62572182

Samochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy bmw 120 diesel mr'04 e3 e87 rok pr. 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Samochód osobowy BMW 120 Diesel MR'04 E3 E87 rok pr. 2005

CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł)

Pojazd silnie zabrudzony oraz uszkodzony, bez ważnych badań technicznych. Dodatkowe informacje znajdują się w dołączonym operacie szacunkowym.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 120
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KR 1RY53
Nr VIN: WBAUG51060VA05859
Data pierwszej rejestracji: 2005-06-21
Przebieg: 338021 km
Kolor: SZARY METALIC
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-21



OGLĘDZINY:
Przemysłowa 3
75-216 Koszalin, zachodniopomorskie

08.09.2026 od godz. 9:00 do godz. 9:30.
Kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia oględzin pojazdu pod nr tel. lub .



Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie

Joanna Mroczkowska
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5015e1ea-83e2-46a0-8fd9-d388d9f420b8

  • « Back
  • ID: 62572182
    Views: 5
Expires in 14 days

from 1 350 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also