Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] #62572273

Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011

CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)

Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Peugeot
Model: 308
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PSZ57170
Nr VIN: VF34C9HP0AS308040
Data pierwszej rejestracji: 2011-01-11
Przebieg: 171000 km
Kolor: Czerwony
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-01



OGLĘDZINY:
Nowowiejskiego 52
64-510 Wronki, wielkopolskie

Od 10.09.2026 r. do 10.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 10:30



Urząd Skarbowy w Szamotułach

Robert Rzyski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/de4c8087-5291-475d-9f06-f7871ac1cb6c

  • « Back
  • ID: 62572273
    Views: 11
Expires in 15 days

from 6 750 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also