[eLicytacje] I licytacja - Mata masująca Casada #62572465
I licytacja Ruchomości
Mata masująca Casada
CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł)
Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również stosowana w samochodzie. W zestawie zasilacz i okablowanie. Przedmiot jest w oryginalnym opakowaniu.
Nazwa katalogowa: Mata
Opis przedmiotu: Mata masująca
Marka: Casada
Model: Quattromed III
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
DOLNA WILDA 80B
61-501 Poznań, wielkopolskie
Ruchomość można oglądać wyłącznie w dniu 10.09.2026r. od godziny 9:00 do 10:00 w siedzibie urzędu, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z osobą prowadzącą licytację.
Urząd Skarbowy Poznań - Wilda
Agnieszka Tyranowska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/2c88c3e8-b2b8-4423-9c2e-3ec7f2917e2f
Ii licytacja ruchomości tester zabezpieczeń kocos artes 460, moc 1200 w cena wywoławcza: 43 357 zł (szacunkowo: 86 715 zł) moc: 1200 w zasilanie: ac: 100-265 v (47-63 hz) dc: 120-265 v rok produkcji: 2016 nazwa katalogowa: aparat pomiarowy marka: kocos model: artes 460 sta
price
15 days ago
Ruchomości Opryskiwacz zaczepiany Hardi International, rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Opryskiwacz Hardi Comanderlp Flagowa, zaawansowana technologicznie seria przeznaczona do ciągłej pracy w najcięższych warunkach i na dużych areałach. Pojemność zbiornika:
price
16 days ago
II licytacja Ruchomości Kurtka z kapturem, rozmiar M CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Czarna kurtka z kapturem, lekka, 100%poliester, imitacja ekoskóry, nowa z metką. Nazwa katalogowa: Kurtka Rozmiar: M Marka: Lico&Co. Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: DOLNA WILDA 80B 61-501 Poz
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Mikrowieża Hi-Fi Philips MCM760/12 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Mikrowieża Hi-Fi marki Philips model MCM760/12 zawiera odtwarzcz CD, magnetofon jednokasetowy, radio cyfrowe AM i FM, złącze USB, wyjście słuchawkowe, wejście antenowe oraz dwie kolumny w zest
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Odtwarzacz MP3 Zen Nano Plus 1 GB CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Odtwarzacz marki Creative MP3 ZEN Nano Plus 1 GB, SN: C6PF1633643M22335D posiada pojemność 512 MB, wbudowany mikrofon, radio FM, wyświetlacz LCD. Przedmiot nowy w oryginalnym opakowaniu. Urządz
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Ciśnieniomierz OMRON M-1 CENA WYWOŁAWCZA: 57 zł (SZACUNKOWO: 115 zł) Ciśnieniomierz naramienny elektroniczny OMRON M-1 Classic SN: 6809371LF zasilany na baterie 4x1,5V. Prosty w obsłudze. Aparat wyposażony jest w duży wyświetlacz i solidny mankiet. Pomiar ciśnienia i pu
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W303224. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W302274. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
10 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
price
10 days ago
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
price
12 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
price
38 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Mata masująca Casada - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/145034/85cd9c767/df9123ca-2a83-4a33-e41e-951b6940e5da_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mata masująca Casada - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/145037/1a88b509e/e6989f82-a8cc-f761-3fd6-ded6f90d3d7d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mata masująca Casada - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/145042/952d86897/46fb95d4-f0bc-95c6-adb1-42a874c88e79_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mata masująca Casada - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)