Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] #62572143

Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETFiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETFiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETFiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETFiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETFiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETFiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)

Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Bravo
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1910 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PO414FA
Nr VIN: ZFA19800004039314
Data pierwszej rejestracji: 2007-07-02
Przebieg: 191994 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-23



OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie

Ruchomość można oglądać wyłącznie w dniu 11.09.2026r. od godziny 9:00 do 10:00 na parkingu depozytowym Auto-Chara Wysogotowo ul. Skórzewska 59. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji o pojeździe.



Urząd Skarbowy Poznań - Wilda

Agnieszka Tyranowska
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/49181234-8c68-4495-8085-18ac77b54755

  • « Back
  • ID: 62572143
    Views: 3
Expires in 20 days

from 1 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also