[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz C 200 CDI #62572270

[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz C 200 CDI - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz C 200 CDI - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz C 200 CDI - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz C 200 CDI - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz C 200 CDI - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Mercedes Benz C 200 CDI

CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł)

Drobne ogniska korozji.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 200
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PKE33C6
Nr VIN: WDB2030041A433660
Data pierwszej rejestracji: 2015-07-28
Przebieg: 306526 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Młyńska 3a
63-600 Kępno, wielkopolskie

07.09.2026 w godz. od 09:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Kępnie

Adrian Adamiak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/fca609a8-7bf5-4b98-b042-db072106d1ed

  • « Back
  • ID: 62572270
    Views: 1
Expires in 14 days

from 7 425 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also