[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 #62572171
II licytacja Ruchomości
Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8
CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A4
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1781 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PZ4U413
Nr VIN: WAUZZZ8DZXA256874
Data pierwszej rejestracji: 1999-04-15
Przebieg: 248539 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-13
OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie
08.09.2026 w godz. 9:00 do 9:30. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji o pojeździe.
Urząd Skarbowy Poznań - Grunwald
Łukasz Mieszkowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/94d30e32-887f-459d-89cc-15802be5b311
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
29 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości FIAT DUCATO DPR SKRZYNIA, PLANDEKA ROK PROD. 2017 SILNIK 2,3 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 01.12.2026r. Nazwa katalogowa: Plandeka Marka: Fiat Model: Ducato T
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3 2.0 TDI, rok 2008, 1968 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 7.01.2027r. Jeden kluczyk. Znaczny stopień dewastacji foteli przednich. Pojazd posiada liczne zarysowania i odpryski lakieru karoserii. Nazw
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Infiniti Q50, rok prod. 2015, 2,0 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 37 500 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Infiniti Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1991 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rej
price
18 days ago
II licytacja Ruchomości Automatyczna wiertarka wielowrzecionowa - dwustronna czopiarka, moc 37Kw, rok budowy 2007, prod. Paolino Bacci TSG 2T CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Maszyna sprawna brak widocznego nadmiernego zużycia. Wizualnie stan adekwatny do rocznika budowy. W dni
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta rok 2010, 1242 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Pojazd posiada wgniecenia i zarysowania karoserii. Stan licznika odczytany w dniu 28.02.2025r. podczas ostatniego badania techn
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości BMW X3, ROK PROD. 2015, XDRIVE28I, 2,0 BENZYNA CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, wersja USA. Posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 29.12.2026r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: X3 Typ nadwo
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości SCANIA R450, rok prod. 2015, CNG, moc 450 KM CENA WYWOŁAWCZA: 70 571 zł (SZACUNKOWO: 94 095 zł) Pojazd posiada jeden komplet kluczyków. Brak możliwości uruchomienia, okresowe badanie techniczne ważne do 01.09.2026 r., brak informacji o opłaceniu polisy OC. Nazwa katalogo
price
28 days ago
II licytacja Ruchomości PIŁA FORMATOWA FX4, REMA, ROK BUDOWY 2015, 5KW CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Maszyna sprawna, brak widocznego nadmiernego zużycia. Nazwa katalogowa: Inna Marka: Piła formatowa REMA POLSKA Model: FX 4 Rok produkcji: 2015 Nr fabryczny: 003 Stan technic
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO MODEL CY50T-8 CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd unieruchomiony na parkingu depozytowym. Lakier zniszczony, otarcia. Nieznany stan techniczny układu napędowego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: TAO MOTORS Model: Inny Typ nadwozia: motoro
price
18 days ago
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 126 300 zł (SZACUNKOWO: 168 400 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 3.04.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Maserati Model: Ghibli Typ nadwozi
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
4 days ago
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
price
2 days ago
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101244/dba3098d9/6159c276-5481-134a-f189-b732780ed51d_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101248/01933fd29/9e06fccc-ed8c-0fdc-c3ce-9974f8f0b19a_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101250/a11b96158/ac0ed3cf-931c-d4b8-5392-4f3b9ed4369a_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101253/828091e58/f24639d1-f3f3-65bb-f110-7c8fd81e3db5_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101258/cb0ab18e8/5db64c26-f0ee-2c43-29ab-eb3f5bcb52ca_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101300/00d7bb2f1/a270f4c3-0810-6999-3aba-69fb092f0f01_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101306/89185380f/231e34c0-b750-fe12-80ed-e23e9d4b5643_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)