[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna #62566083
II licytacja Ruchomości
BMW X3, ROK PROD. 2015, XDRIVE28I, 2,0 BENZYNA
CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł)
Pojazd sprawny, wersja USA.
Posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 29.12.2026r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: X3
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2015
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: PZ 192MK
Nr VIN: 5UXWX9C56G0D65618
Data pierwszej rejestracji: 2015-01-01
Przebieg: 169045 km
Kolor: SREBNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-08
OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie
Pojazd będzie można oglądać w dniu 14.09.2026r. od godziny 11:00 do 12:00. Pojazd znajduje się na parkingu depozytowym. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji na temat pojazdu.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu
Krystian Razik
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1b179144-feb9-4e4f-a6ee-80bc2acd0145
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości Fiat 500, rok prod. 2019, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Brak przeglądu, 1 kluczyk, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: 500 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1242 cm³
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód o
price
33 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, rok prod. 2013, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Brak badania technicznego, brak kluczyka. Przebieg na podstawie danych ze systemu CEPiK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchb
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Tourneo Courier 1.5 diesel 100 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 25 275 zł (SZACUNKOWO: 33 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Tourneo Typ
price
29 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, kombi, rok 2011, pojemność 1197 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 12.11.2026r. Dwa kluczyki. Stan licznika odczytany w dniu 12.11.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 138311 km. N
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1.8 benzyna 180 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 29 400 zł (SZACUNKOWO: 39 200 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwo
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Transit Courier 1.5 diesel 95 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 17 700 zł (SZACUNKOWO: 23 600 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Typ n
price
29 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Infiniti Q50, rok prod. 2015, 2,0 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 37 500 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Infiniti Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1991 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rej
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości FIAT DUCATO DPR SKRZYNIA, PLANDEKA ROK PROD. 2017 SILNIK 2,3 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 01.12.2026r. Nazwa katalogowa: Plandeka Marka: Fiat Model: Ducato T
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO MODEL CY50T-8 CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd unieruchomiony na parkingu depozytowym. Lakier zniszczony, otarcia. Nieznany stan techniczny układu napędowego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: TAO MOTORS Model: Inny Typ nadwozia: motoro
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości SCANIA R450, rok prod. 2015, CNG, moc 450 KM CENA WYWOŁAWCZA: 70 571 zł (SZACUNKOWO: 94 095 zł) Pojazd posiada jeden komplet kluczyków. Brak możliwości uruchomienia, okresowe badanie techniczne ważne do 01.09.2026 r., brak informacji o opłaceniu polisy OC. Nazwa katalogo
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta rok 2010, 1242 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Pojazd posiada wgniecenia i zarysowania karoserii. Stan licznika odczytany w dniu 28.02.2025r. podczas ostatniego badania techn
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
4 days ago
II licytacja Ruchomości Automatyczna wiertarka wielowrzecionowa - dwustronna czopiarka, moc 37Kw, rok budowy 2007, prod. Paolino Bacci TSG 2T CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Maszyna sprawna brak widocznego nadmiernego zużycia. Wizualnie stan adekwatny do rocznika budowy. W dni
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości PIŁA FORMATOWA FX4, REMA, ROK BUDOWY 2015, 5KW CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Maszyna sprawna, brak widocznego nadmiernego zużycia. Nazwa katalogowa: Inna Marka: Piła formatowa REMA POLSKA Model: FX 4 Rok produkcji: 2015 Nr fabryczny: 003 Stan technic
price
12 days ago
![[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142320/fc0a8fb64/caa4d3b0-e851-f6ec-3d06-67b65aad7e1e_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142325/04b1dd4a7/8ec2254d-f156-37b7-8697-ed2aa504f439_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142328/55def6a70/b26c5941-2582-dec4-2eb3-884918dd2900_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142334/3d545ac25/2d5611f6-3e6e-1c85-7c10-a62bdd4b9b70_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142339/cb60bfb72/ef96deff-d19d-8e73-69bc-105a496225e2_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142342/c61657db9/2d9e6195-db53-9e42-b85a-1e8493b6b7f0_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)