Motocykl MZ ETZ 250 - I licytacja - [eLicytacje] #62570994
I licytacja Ruchomości
Motocykl MZ ETZ 250
CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł)
Rok produkcji podany jest orientacyjny. Numer rejestracyjny PTL 8774. Motocykl niesprawy, brak ubezpieczenia OC, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego.
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: MZ
Model: ETZ
Typ nadwozia: inny
Rok produkcji: 1987
Nr ramy: 2180258
Stan techniczny: uszkodzony
OGLĘDZINY:
Wronia 65
97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie
02.09.2026 od godz. 09:00 do 09:15
Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim
Sebastian Kowalski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/dd707041-2ecf-46f5-ba5e-103e973d5b5d
I licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO MODEL CY50T-8 CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd unieruchomiony na parkingu depozytowym. Lakier zniszczony, otarcia. Nieznany stan techniczny układu napędowego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: TAO MOTORS Model: Inny Typ nadwozia: motoro
price
16 days ago
I licytacja Ruchomości skuter Junak 607 CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone. Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeź
price
5 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
price
yesterday, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
price
yesterday, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
price
yesterday, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
price
yesterday, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
price
yesterday, 14:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
price
yesterday, 14:11
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
price
yesterday, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
price
yesterday, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
price
yesterday, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
price
yesterday, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
2 days ago
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
2 days ago
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
2 days ago
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
price
2 days ago
![Motocykl MZ ETZ 250 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/101539/aabae7556/f552b3c8-2437-49e4-f9fa-139e0719805c_b.webp)
![Motocykl MZ ETZ 250 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/101546/1988b5a86/5c015c5d-30bf-bb25-54af-1722bbec55f7_b.webp)
![Motocykl MZ ETZ 250 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/101553/f213ea247/6b1aee73-8365-1e11-33e4-6b9241eba631_b.webp)
![Motocykl MZ ETZ 250 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)