Ford Fiesta - II licytacja - [eLicytacje] #62572691

Ford Fiesta - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETFord Fiesta - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETFord Fiesta - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETFord Fiesta - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETFord Fiesta - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETFord Fiesta - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

Ford Fiesta

CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

Pojazd nie posiada operatu szacunkowego, przywieziony na lawecie. Samochód nie posiada akumulatora. Występują widoczne uszkodzenia – porysowany lakier, drobne wgniecenia na karoserii oraz ogniska korozji. Pojazd nie posiada ważnego przeglądu, objęty jest ubezpieczeniem korporacyjnym OC. W chwili odbioru nabywca zobligowany jest do ubezpieczenia pojazdu we własnym zakresie. Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonów: lub .

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Fiesta
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1299 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1997
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: FZG 10693
Nr VIN: WF0BXXGGJBVK08060
Data pierwszej rejestracji: 1999-03-25
Przebieg: 47860 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-28



OGLĘDZINY:
Otmuchowska 50
48-300 Nysa, opolskie

W terminie 09.09.2026 od 10:00 do 13:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z pracownikiem Działu Egzekucji Administracyjnej (77) 4080824, .



Urząd Skarbowy w Nysie

Marcin Rychlik
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0da29022-3e51-4396-ab4c-ac7acbeb89e8

  • « Назад
  • ID: 62572691
    Перегляди: 5
Закінчується через 14 дні

bід 1 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу