[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV #62572503
I licytacja Ruchomości
Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV
CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł)
Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym.
Części nie są nowe - pochodzą z rozłożonego pojazdu KIA Sportage IV (rok produkcji nieznany).
Są to:
- drzwi przednie prawe - 1 szt.,
- drzwi przednie lewe - 1 szt.,
- drzwi tylne prawe - 1 szt.,
- drzwi tylne lewe - 1 szt.,
- podsufitka - 1 szt.,
- zawieszenie przednie z przekładnia kierowniczą - 1 szt.,
- szkielet konsoli - 1 szt.,
oraz inne przedmioty - nie pochodzące od pojazdu KIA:
- tunel środkowy pojazdu Nissan Qashqai J11 - - 1 szt.,
- żuraw warsztatowy.
Nazwa katalogowa: Inne
Opis przedmiotu: Części zamienne do samochodu - różne
Marka: KIA
Model: Sportage IV
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 9
OGLĘDZINY:
KOLSKA 14
62-650 KŁODAWA, wielkopolskie
w dniu 11.09.2026r. w godz. 9.00 do 10.30
Urząd Skarbowy w Kole
Grzegorz Michalski
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5985b818-57ef-4c44-af65-bfe0ab142114
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
9 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
ціна
9 дні тому
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
ціна
10 дні тому
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
ціна
31 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
ціна
37 дні тому
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
ціна
29 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa Krone, typ SD27 Profiliner, rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Brak aktualnego badania technicznego, brak polisy OC. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, widoczne ślady korozji. OC ważne do: 2024-04-26 Nazwa katalogowa:
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości skuter Junak 607 CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone. Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeź
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 1.8 TDCI, rok produkcji 2009, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Komplet kluczyków - 1 sztuka, badanie techniczne nieaktualne. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania. Przednie prawe koł
ціна
30 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181755/6084d592e/12fef4e2-c0af-9c5c-e562-bbbc2f825cb9_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181759/b7e441b55/45355b83-c154-8794-117f-427f1ca20e74_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181804/ac1d43c71/25800f65-f1d6-f75d-f593-9fdb63c99a6d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181811/547d3a35e/beb0b46a-5edb-9d34-e251-38aeca8321ad_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181814/504ebaa17/0c97281e-9153-7ba5-6f4f-c82a269c097c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181819/954431f60/79374062-3d3a-e49e-163c-b1e474119259_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181827/c8bddb0f4/cbf760e4-b4ba-28ad-0c0c-392b464c2b41_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181834/d04ee1534/15ce6edb-7a3e-38c6-0c35-7df294557082_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181837/db2b276eb/d9747b6e-d266-1e7e-8144-b0218f781d07_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)