[eLicytacje] II licytacja - Samsung Galaxy S10+ 8/128 GB #62572600

[eLicytacje] II licytacja - Samsung Galaxy S10+  8/128 GB - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Samsung Galaxy S10+  8/128 GB - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

Ii licytacja ruchomości

samsung galaxy s10+ 8/128 gb

cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł)



nazwa katalogowa: smartfon
marka: samsung
model: galaxy s10+
rodzaj : telefony komórkowe
stan techniczny: używany
liczba: 1



oględziny:
wojska polskiego 12
63-100 śrem, wielkopolskie

od 17.09.2026 do 23.09.2026 w godz: od 8:00 do 14:00



urząd skarbowy w śremie

jolanta weber
tel.


elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/d9c83f6b-9309-4009-aed9-3890c0d38673

  • « Назад
  • ID: 62572600
    Перегляди: 3
Закінчується через 19 дні

bід 250 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу