[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 #62572677

[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

Ruchomości

Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł)

Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto skuteczną próbę odpalenia pojazdu. Na wyposażeniu znajduje się koło zapasowe i trójkąt ostrzegawczy. Pojazd znajduje się na parkingu P.W. „AUT” Pomoc Drogowa Sławomir Kowalczyk. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia sprzedaży i nabycia ruchomości, ani też obniżenia ceny jej nabycia, z powodu wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny. Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Dodatkowe informacje o pojeździe można uzyskać pod nr telefonu .

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: PK8993J
Nr VIN: WVWZZZ3CZ7P050451
Data pierwszej rejestracji: 2026-09-12
Przebieg: 212963 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-02-10



OGLĘDZINY:
Kościelna 2A
62-860 Zduny, wielkopolskie

09.09.2026 r. w godz. od 12:30 do 14:30



Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu

Piotr Olek
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/abd157c4-c726-4222-ad9b-8ca2875a60d5

  • « Назад
  • ID: 62572677
    Перегляди: 4
Закінчується через 38 дні

bід 3 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу