[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 #62572677
Ruchomości
Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł)
Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto skuteczną próbę odpalenia pojazdu. Na wyposażeniu znajduje się koło zapasowe i trójkąt ostrzegawczy. Pojazd znajduje się na parkingu P.W. „AUT” Pomoc Drogowa Sławomir Kowalczyk. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia sprzedaży i nabycia ruchomości, ani też obniżenia ceny jej nabycia, z powodu wad, mylnego oszacowania lub innej przyczyny. Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Dodatkowe informacje o pojeździe można uzyskać pod nr telefonu .
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: PK8993J
Nr VIN: WVWZZZ3CZ7P050451
Data pierwszej rejestracji: 2026-09-12
Przebieg: 212963 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-02-10
OGLĘDZINY:
Kościelna 2A
62-860 Zduny, wielkopolskie
09.09.2026 r. w godz. od 12:30 do 14:30
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Piotr Olek
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/abd157c4-c726-4222-ad9b-8ca2875a60d5
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
price
today, 14:19
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
10 days ago
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
10 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
price
9 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
price
36 days ago
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
price
30 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
28 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
price
31 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
price
31 days ago
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa Krone, typ SD27 Profiliner, rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Brak aktualnego badania technicznego, brak polisy OC. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, widoczne ślady korozji. OC ważne do: 2024-04-26 Nazwa katalogowa:
price
34 days ago
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 1.8 TDCI, rok produkcji 2009, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Komplet kluczyków - 1 sztuka, badanie techniczne nieaktualne. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania. Przednie prawe koł
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1.8 benzyna 180 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 29 400 zł (SZACUNKOWO: 39 200 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwo
price
31 days ago
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181322/dbaa93556/aa1e069a-443c-16ac-5978-879fd8905d7c_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181326/e86f2fe75/69d769ad-2126-0e71-7255-8773131bd962_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181330/2204d9608/4ea0a97f-834a-719d-95f5-1796f3aa031a_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181336/fc18516af/be0a1440-39a7-7341-a501-dea74139df01_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181339/a0602b087/8272bd71-a045-4e46-bb01-3e650f81485c_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181344/8aff3f192/ec931344-34a0-afad-d2d7-2fb3f305459d_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181351/86159bc16/7978b85c-2d2b-cf88-69d3-d8930267732c_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181354/dda40bc72/8eee334f-280c-0591-a4a0-e1ff31c171b0_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181359/9c947edd6/52333578-779a-3c40-a7e8-7b5dee8e9e78_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/181406/9879efab7/aa043fae-509d-28a8-9732-2de2c630f6c0_b.webp)