Chrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] #62572667

Chrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETChrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETChrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETChrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

CHRYSLER VOYAGER 2005

CENA WYWOŁAWCZA: 6 675 zł (SZACUNKOWO: 8 900 zł)

Samochód sprawny. Pojazd posiada drobne otarcia parkingowe.

Marka: Chrysler
Model: Voyager
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 2776 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: SPS 9446
Nr VIN: 1C8GYB2595Y537162
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-01
Przebieg: 255162 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-12-19



OGLĘDZINY:
Mickiewicza 16
43-250 Pawłowice, śląskie

16.09.2026 od godz.09:00 do godz.10:00



Urząd Skarbowy w Pszczynie

Łukasz Wiencek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4599da60-7346-4bf1-aaa8-0cc45808d5b9

  • « Назад
  • ID: 62572667
    Перегляди: 7
Закінчується через 21 дні

bід 6 675 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу