Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] #62572646
I licytacja Ruchomości
Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy
CENA WYWOŁAWCZA: 8 775 zł (SZACUNKOWO: 11 700 zł)
Pierwsza rejestracja w Polsce 16.03.2023 r. Pojazd czasowo wycofany z ruchu.
Pojazd uczestniczył w kolizji drogowej.
Uszkodzone elementy:
- nadwozie pojazdu: zderzak przedni, pas przedni, reflektory przednie, chłodnica wody, chłodnica klimatyzacji, błotniki przednie, elementy plastikowe maskujące, nadkola błotników tylnych, zderzak tylny, klapa tylna, pęknięta szyba czołowa, zarysowania na masce przedniej
- podwozie samochodu: zerwana miska olejowa silnika, poduszki mocujące silnik
i skrzynię biegów, przewody układu elektrycznego oraz węże układu klimatyzacji, pęknięty aluminiowy korpus automatycznej skrzyni biegów, pogięte elementy zawieszenia pojazdu: drążki kierownicze oraz wahacze, popękane i pogięte felgi aluminiowe, przebite
i uszkodzone opony.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: Q5
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 1984 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2018
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: EZG9015A
Nr VIN: WA1FNAFY5J2152211
Data pierwszej rejestracji: 2018-01-01
Przebieg: 84980 km
Kolor: grafitowy
Stan techniczny: uszkodzony
OGLĘDZINY:
Gibalskiego 2/4
91-849 Łódź, łódzkie
17.09.2026 r. w godz. od 14:00 do 15:00.
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź - Bałuty
Sebastian Grygiel
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b7d26e5f-1865-450d-bd9c-d5ad52d29a41
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3 2.0 TDI, rok 2008, 1968 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 7.01.2027r. Jeden kluczyk. Znaczny stopień dewastacji foteli przednich. Pojazd posiada liczne zarysowania i odpryski lakieru karoserii. Nazw
ціна
7 дні тому
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
ціна
вчора, 18:15
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
ціна
вчора, 14:41
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
ціна
вчора, 14:30
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
ціна
вчора, 14:17
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
2 дні тому
![Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143555/4851ab70f/1ab5a42b-ba2d-9f66-4631-90ddf49b364a_b.webp)
![Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143557/1089ed2ef/9577d51a-fed7-6942-ad24-f84664135ac7_b.webp)
![Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143600/20ad41d71/3d481414-3a7b-c363-ca25-8bde65237721_b.webp)
![Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143603/1e2503568/b62eb2a0-99b3-4cfd-9afb-5a3e93443f7d_b.webp)
![Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143605/8485fedf7/9f7d8c37-2972-96e2-97c8-cf01264b764a_b.webp)
![Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143607/fa8d804da/0a80805c-d97c-5ce3-fecf-984fed816f19_b.webp)
![Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)