Toyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] #62572620

Toyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NETToyota Avensis, rok prod.2010 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Toyota Avensis, rok prod.2010

CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł)

samochód sprawny technicznie, jeżdżący. Posiada dwa kluczyki i dowód rejestracyjny.
Ważny przegląd techniczny do 09.12.2026 r. Samochód posiada liczne uszkodzenia karoserii w postaci wgnieceń i zarysowań.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Avensis
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CG76888
Nr VIN: SB1ED76L00E054314
Data pierwszej rejestracji: 2010-12-15
Przebieg: 436536 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-17



OGLĘDZINY:
Droga Łąkowa 23
86-300 GRUDZIĄDZ, kujawsko-pomorskie

17,09,2026 do 18,09,2026 w godz. od 10:00 do 11:00



Urząd Skarbowy w Grudziądzu

Maciej Rozmarynowicz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/40755ab1-f52c-4200-94e3-684a37cf11f3

  • « Назад
  • ID: 62572620
    Перегляди: 6
Закінчується через 19 дні

bід 7 425 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу