Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] #62572550

Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S

CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)

Brak ważnych badań technicznych, dwa klucze, dowód rejestracyjny

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Touran
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SG 2090S
Nr VIN: WVGZZZ1TZ5W122569
Data pierwszej rejestracji: 2005-02-02
Przebieg: 342923 km
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-31



OGLĘDZINY:
Wybrzeże Armii Krajowej
44-100 GLIWICE, śląskie

W dniu 11.09.2026r. oraz 14.09.2026r. w od godz. 8:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel: ,



Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach

Mariusz Piotrowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b78d49eb-7782-4976-b8d3-0e30e1238a33

  • « Назад
  • ID: 62572550
    Перегляди: 13
Закінчується через 17 дні

bід 3 750 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу