Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] #62572249
II licytacja Ruchomości
Citroen C5 rok prod. 2009
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: C5
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ERA 1TF9
Nr VIN: VF7RWRFJC9L541473
Data pierwszej rejestracji: 2009-07-29
Przebieg: 297576 km
Kolor: Czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-12
OGLĘDZINY:
Wronia 65
97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie
04.09.2026 w godz. od 09.00 do 09.30
Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim
Artur Zieliński
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e7854c5a-08f6-4d77-917c-f1f80367ec79
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
ціна
3 дні тому
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
3 дні тому
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
3 дні тому
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
4 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
4 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
ціна
4 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
ціна
4 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
ціна
4 дні тому
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142554/2ce8cf7ed/980d14b8-3fe0-6e55-5fc5-d3b98a321eb0_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142557/95ba98812/716e1f6c-9262-27d6-7c1d-e74ae579e4bc_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142603/32ce4de9e/14ec4592-f144-4f24-0c03-6a6a770ac10c_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142610/da9ed68fb/0e17c339-c233-8127-4e1b-5bdbb1773bd0_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142615/c2c2ab8a2/6e8d3196-3457-4759-5899-3fd7e2d9f0d0_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142618/15e56c9fa/aedc1d60-f595-0829-0e04-39b353cd5436_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142624/f2e3bc265/78ba7a9e-0a12-1c70-42d3-beaa5206a33e_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142628/bca6b552e/36c1c414-96a9-2083-c768-24c39a910d9e_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142634/eb6fce32f/87a1f90a-e6b5-7c03-6428-f2d9e2f9f1f8_b.webp)
![Citroen C5 rok prod. 2009 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142638/69f38ea20/2b722089-f580-0940-058e-c4e35123b533_b.webp)