Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62569912
I licytacja Ruchomości
Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 126 300 zł (SZACUNKOWO: 168 400 zł)
Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 3.04.2027. Jeden kluczyk.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Maserati
Model: Ghibli
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2979 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2018
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: PY8551F
Nr VIN: ZAM57YTA0K1319671
Data pierwszej rejestracji: 2018-01-01
Przebieg: 65439 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-16
OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie
Ruchomość można oglądać wyłącznie w dniu 4.09.2026r. od godziny 9:00 do 10:00 na parkingu depozytowym Auto-Chara Wysogotowo ul. Skórzewska 59. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji o pojeździe.
Urząd Skarbowy Poznań - Wilda
Michał Stężycki
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/31887953-c56a-457b-8099-99f060b20043
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
ціна
вчора, 18:15
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
ціна
вчора, 14:41
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
ціна
вчора, 14:30
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
ціна
вчора, 14:17
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
ціна
2 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
ціна
2 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
ціна
2 дні тому
![Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102840/59441bddc/87dadd8b-808b-aba4-94b9-91dc77f86f67_b.webp)
![Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102845/4f5f2b1ac/c86a006d-60c9-a149-f250-36ba4503afbe_b.webp)
![Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102848/fca0baf5a/c3705eb9-fac0-3f0b-d845-8d2614900b90_b.webp)
![Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102854/c71978a17/3c397d55-212c-cff7-2a17-94a14a7a3b3b_b.webp)
![Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102901/96170b4cf/10bdf322-548b-8a49-bad5-477c44b3a98d_b.webp)
![Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102909/6cbaceed1/7ab94a7e-b50a-536a-503d-158be1889c55_b.webp)
![Maserati Ghibli MR'17 s Q4 Essence, rok 2018, poj. 2979 cm3, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)