Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] #62569888
I licytacja Ruchomości
OPEL ASTRA GTC HATCHBACK ROK 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł)
Brak przeglądu technicznego. Wnętrze pojazdu zniszczone i zabrudzone. Jeden kluczyk.
Powłoka lakiernicza porysowana, nosi ślady użytkowania.
Akumulator uszkodzony, silnik odpala z urządzenia rozruchowego, pracuje równo.
Więcej informacji dotyczących pojazdu można uzyskać pod nr telefonu .
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SMY6NU6
Nr VIN: W0L0AHL0885020497
Data pierwszej rejestracji: 2007-10-31
Kolor: Czarny
Stan techniczny: używany
Przebieg: 261343 km
OC ważne do: 2027-07-29
Pojemność silnika: 1248 cm³
OGLĘDZINY:
Mickiewicza 4
97-500 Radomsko, łódzkie
Od 27.08.2026 do 11.09.2026 w godz. od 9:00 do 12:00 po wcześniejszym kontakcie z pracownikiem Działu Egzekucji Administracyjnej pod nr telefonu lub
Urząd Skarbowy w Radomsku
Bogdan Lewandowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/6d1b3aa6-38d6-47fc-b01e-2b0206cee8cc
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
ціна
16 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL AGILA, ROK PROD. 2003, SILNIK 1.2 CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) OPEL AGILA, rok prod. 2003, silnik 1.2l, 55 kW, instalacja gazowa w sekwencji. Skrzynia manualna 5-cio biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Brak ognisk korozji. Widoczne ś
ціна
3 дні тому
Ruchomości Opel Corsa 1.3 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) brak dowodu rejestracyjnego, przebieg na podstawie CEPIK, badania techniczne były ważne do 08.07.2026 r., nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nad
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
ціна
2 дні тому
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
2 дні тому
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
2 дні тому
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
3 дні тому
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101606/9dd42d29e/53d67264-324a-d4ef-3c3b-fb115eaa0e1f_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101610/b9d5a49e3/d9c73a5b-5c8f-9936-20c3-2996f1073197_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101616/d2e4d0f05/11119f08-cf54-0ccf-f96c-2231d7bc08e2_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101624/21d5e2e2f/ed661017-24cb-26f6-7284-e76cb0cf5e27_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101631/98a336fee/314685df-d029-6269-8b82-a55e7f857236_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101634/0701fbfa2/7bfce28b-20d9-1b5e-10d5-098c2313e91a_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101640/510402395/edbd7857-44b0-b68f-9453-3fd36f659e2b_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101645/dfa208a37/57df9f4f-f977-91c7-17e2-c1f4b5c79fab_b.webp)
![Opel astra gtc hatchback rok 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)