Telefon Alcatel 7048x - II licytacja - [eLicytacje] #62568755
II licytacja Ruchomości
Telefon Alcatel 7048x
CENA WYWOŁAWCZA: 40 zł (SZACUNKOWO: 80 zł)
Stan techniczny nieznany, brak ładowarki.
Nazwa katalogowa: Telefon komórkowy
Marka: Alcatel
Model: inny
Rodzaj : Telefony komórkowe
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
SZTABOWA 100
53-310 WROCŁAW, dolnośląskie
od 31.08.2026 do 01.09.2026 w godz. od 9:00 do 11:00 w pokoju 137 - zaleca się uprzedni kontakt telefoniczny z pracownikiem urzędu celem potwierdzenia i ustalenia dokładnego terminu oględzin pod numerem telefonu lub .
Urząd Skarbowy Wrocław - Krzyki
Norbert Muzyczka
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0de47927-166d-4139-a8dd-65c7dc06a950
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W303224. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W302274. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
ціна
вчора, 18:15
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
ціна
вчора, 14:41
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
ціна
вчора, 14:30
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
ціна
вчора, 14:17
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
ціна
2 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
ціна
2 дні тому
![Telefon Alcatel 7048x - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101714/3917411de/087c3a65-5d1b-1e8a-5798-1042ab19ca25_b.webp)
![Telefon Alcatel 7048x - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101719/646e0fc50/561defb5-ebbd-950f-88d9-3d519e3ea7c4_b.webp)
![Telefon Alcatel 7048x - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)