Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] #62565473
II licytacja Ruchomości
Honda Civic 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)
Samochód posiada uszkodzone przednie, prawe drzwi, lewy tylni błotnik oraz drobne obcierki parkingowe. Rozładowany akumulator.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Civic
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1799 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SO6971M
Nr VIN: SHHFK27807U027036
Data pierwszej rejestracji: 2007-05-31
Przebieg: 219565 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-11-18
OGLĘDZINY:
Wodzisławska 32b
40-200 Pszczyna, śląskie
26.08.2026 w godz. od 08:00 do 09:00
Urząd Skarbowy w Pszczynie
Olga Surówka
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1453ad4e-7db0-4fe1-af0a-5ab5e795726a
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
ціна
16 дні тому
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
ціна
вчора, 18:15
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
ціна
вчора, 18:14
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
ціна
вчора, 14:41
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
ціна
вчора, 14:30
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
ціна
вчора, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
ціна
вчора, 14:18
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
ціна
вчора, 14:17
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
ціна
2 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
ціна
2 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
ціна
2 дні тому
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101217/fb257a68a/d2347f60-87bc-6d03-b210-e91c9e2db251_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101223/bac363043/81eb7903-f48a-bd19-ae5b-b21ad3a27270_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101226/7c8b10543/9b0679b2-8d17-ee07-3b65-6317d2658160_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101233/a9702c10d/93fb809d-cde0-2fa4-d0fe-b5cdcf995d3c_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101236/f8d7109a0/57a0ed29-eda5-c5ee-2a41-b4f642f3e8ca_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101241/35ae6d938/f1722ec1-c607-502f-c68a-31ae34709c5a_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101245/77a61f375/c2ee7f59-c8a2-fbfb-8e4c-026b96c7a27e_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101248/fce561515/5ae622e0-8da6-d434-cd71-fe2864ab2a95_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)