Volkswagen golf - - [elicytacje] #62572533
Ruchomości
VOLKSWAGEN Golf
CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
- pierwsza rejestracja za granicą 26.02.2007 r.
- przerdzewiały prawy i lewy próg
- zardzewiała klapa bagażnika
- liczne zarysowania powłoki lakierniczej
- przegląd techniczny ważny do 29.04.2027 r.
- hak holowniczy
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Golf
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: GSZ 12PC
Nr VIN: WVWZZZ1KZ7W588993
Data pierwszej rejestracji: 2016-04-13
Przebieg: 419737 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-26
OGLĘDZINY:
Szczecińska 59
76-200 SŁUPSK, pomorskie
10.09.2026 do 18.09.2026 godz.10.30 do 11.30
Urząd Skarbowy w Słupsku
Jarosław Lubiński
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0e967894-cd12-47b0-be4b-6aab27ce3d61
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT KOMBI ROK PRODUKCJI 2005 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd uszkodzony (przedni zderzak jest pęknięty i częściowo oderwany, tylni zderzak uszkodzony w rejonie nadkola). Auto nie odpala, przebieg 320 971 km, dywaniki i wykładzin
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
вчора, 18:26
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
вчора, 18:19
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
вчора, 18:19
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
ціна
вчора, 18:14
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
ціна
вчора, 18:14
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
ціна
вчора, 14:56
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
ціна
вчора, 14:55
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
ціна
вчора, 14:55
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
ціна
вчора, 14:54
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
ціна
вчора, 14:54
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
ціна
вчора, 14:52
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
ціна
вчора, 14:52
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
ціна
вчора, 14:51
I licytacja Ruchomości Mata masująca Casada CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również st
ціна
вчора, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
ціна
вчора, 14:50
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101344/99304db40/2b5dc16c-865c-445c-15e0-3b213cfceb32_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101348/5c525e008/05b67a07-860f-8887-ca92-b19cf75fc4e5_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101354/f71e1b211/65b03204-45ec-5da8-4626-b093cb3b9ec2_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101402/eac6611f3/12a83e16-1e55-33e5-7acb-e620c8bc4093_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101406/42c606ffd/693ff258-188d-508e-5ab5-e3ab34d90c5c_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101413/0282961cb/4996cb45-1901-e09d-c1c4-6b30eb78a565_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101418/4d1bcdac9/c7758146-652e-b7a4-a874-2408da930c6f_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101422/738346436/ab39d2f9-ec07-8bd5-1305-bfa616b0a5a4_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101426/a1677d3b5/a9429c1c-acef-a32f-3115-c4483cf99eeb_b.webp)
![Volkswagen golf - - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101431/a63623c38/5dbfa27a-0224-2149-9a7f-091530e4c859_b.webp)