[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy #62572472

[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw x5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy

CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł)

Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania technicznego 323232 km.

OC ważne do: 2027-08-03
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: X5
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 2926 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: PZ6C979
Nr VIN: WBAFA71090LW17018
Data pierwszej rejestracji: 2003-07-01
Przebieg: 323232 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie

Ruchomość można oglądać wyłącznie w dniu 18.09.2026r. od godziny 9:00 do 10:00 na parkingu depozytowym Auto-Chara Wysogotowo ul. Skórzewska 59. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji o pojeździe.



Urząd Skarbowy Poznań - Wilda

Agnieszka Tyranowska
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f9f3493b-fc51-43ed-aa34-79859537b505

  • « Назад
  • ID: 62572472
    Перегляди: 2
Закінчується через 26 дні

bід 7 125 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу