Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] #62572435
II licytacja Ruchomości
Opel Astra - notchback
CENA WYWOŁAWCZA: 14 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł)
Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru. Instalacja gazowa - zbiornik znajduje się w bagażniku na miejscu koła zapasowego - badanie zbiornika LPG ważne do 19.03.2028. 2 komplety kluczyków, alufelgi, opony zimowe - stan średni. Przegląd techniczny ważny do 21.01.2027.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: inny
Pojemność silnika: 1364 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2018
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DW 8W216
Nr VIN: W0VPD5E40JG096285
Data pierwszej rejestracji: 2018-05-28
Przebieg: 264125 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-05
OGLĘDZINY:
Partyzantów 5
73-110 STARGARD, zachodniopomorskie
Od 16.09.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu .
Urząd Skarbowy w Stargardzie
Jarosław Skoczylas
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d150ca01-9d72-4575-a937-7e8bda854514
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
ціна
14 дні тому
Ruchomości Opel Corsa 1.3 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) brak dowodu rejestracyjnego, przebieg na podstawie CEPIK, badania techniczne były ważne do 08.07.2026 r., nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nad
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL AGILA, ROK PROD. 2003, SILNIK 1.2 CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) OPEL AGILA, rok prod. 2003, silnik 1.2l, 55 kW, instalacja gazowa w sekwencji. Skrzynia manualna 5-cio biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Brak ognisk korozji. Widoczne ś
ціна
вчора, 14:28
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
ціна
вчора, 14:52
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
вчора, 18:26
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
вчора, 18:19
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
вчора, 18:19
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
ціна
вчора, 18:14
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
ціна
вчора, 18:14
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
ціна
вчора, 14:56
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
ціна
вчора, 14:55
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
ціна
вчора, 14:55
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
ціна
вчора, 14:54
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
ціна
вчора, 14:54
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
ціна
вчора, 14:52
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
ціна
вчора, 14:51
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143757/256af105f/d50f0f42-4b9f-258e-8132-4046448e66b7_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143805/dc5e8faca/b2c66330-1c06-74d1-f86e-292f7b930bf0_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143809/6b3403718/6553ce0a-32b0-9695-a6b2-9a83172aa8bb_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143814/782dcb56f/f83d83a3-ae40-bc6c-7cb5-42b46967b1be_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143820/6222b049c/60115bd4-f44a-560f-1c9c-4f9a94b33c06_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143822/8c15b49f4/63d33c2d-2c3e-77d7-98dc-0b9b0907beec_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143826/15ccc3df5/84fa2318-f5bf-8c89-e603-360db7cc5029_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143833/7a3a1eb3a/c410098e-f684-f837-ea11-c1906764ea28_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143838/b9f023f65/503b714c-f092-a458-eb8b-af3fdf5f8a8f_b.webp)
![Opel Astra - notchback - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143843/3f18337cb/a5b330a8-94d9-872f-f745-8f878336c707_b.webp)