Skoda Octavia 2012 rok - I licytacja - [eLicytacje] #62572284

Skoda Octavia 2012 rok - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETSkoda Octavia 2012 rok - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETSkoda Octavia 2012 rok - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETSkoda Octavia 2012 rok - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETSkoda Octavia 2012 rok - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETSkoda Octavia 2012 rok - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Skoda Octavia 2012 rok

CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)

Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2012
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KR123TA
Nr VIN: TMBDA21Z2C2189217
Data pierwszej rejestracji: 2012-05-30
Przebieg: 120685 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Torowa 20
30-435 KRAKÓW, małopolskie

Ruchomość można oglądać 02.09.2026 roku od godziny 10 do godziny 12.00.



Urząd Skarbowy Kraków - Śródmieście

Marcin Kocot
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1ee48b0c-4314-463a-b1ed-48a62a6d3009

  • « Назад
  • ID: 62572284
    Перегляди: 4
Закінчується через 15 дні

bід 9 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу