[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 #62572189

[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8

CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A4
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1781 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PO2PP44
Nr VIN: WAUZZZ8DZXA256874
Data pierwszej rejestracji: 1999-04-15
Przebieg: 248539 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-13



OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie

08.09.2026 w godz. od 9.00 do 9.30. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji o pojeździe.



Urząd Skarbowy Poznań - Grunwald

Łukasz Mieszkowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ab0c74c1-ba5d-45f7-9ec5-d0de7765ca9e

  • « Назад
  • ID: 62572189
    Перегляди: 3
Закінчується через 16 дні

bід 1 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу