[eLicytacje] II licytacja - Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, #62572150
II licytacja Ruchomości
Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD,
CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego:
Opis:
- producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć 43
- zasilenie sprężonym powietrzem ca 6 atm ( sprężarka lub sieć zakładowa sprężonego powietrza),
- 8 pneumatycznych docisków roboczych,
- 2 m szerokości pola roboczego.
Nazwa katalogowa: Inna
Marka: Prasa pneumatyczna do klejenia
Model: Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl
Rok produkcji: 2006
Nr fabryczny: 53/6
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie
Ruchomość będzie można oglądać w dniu 14.09.2026r. od godziny 11:00 do 12:00. Ruchomość znajduje się na parkingu depozytowym. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji na temat ruchomości.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu
Krystian Razik
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/36349db3-bc95-4cfd-b555-6a0ee3983c57
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
ціна
28 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3, rok 2002, 1,6 benzyna, hatchback-3-D CENA WYWOŁAWCZA: 1 250 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Badanie techniczne ważne do 19.02.2026r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen C4, rok 2006, 1,4 benzyna, hatchback-5-D CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Badania techniczne ważne do 07.09.2025r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1360 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Fiat 500, rok prod. 2019, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Brak przeglądu, 1 kluczyk, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: 500 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1242 cm³
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Tourneo Courier 1.5 diesel 100 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 25 275 zł (SZACUNKOWO: 33 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Tourneo Typ
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód o
ціна
32 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, rok prod. 2013, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Brak badania technicznego, brak kluczyka. Przebieg na podstawie danych ze systemu CEPiK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchb
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Transit Courier 1.5 diesel 95 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 17 700 zł (SZACUNKOWO: 23 600 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Typ n
ціна
28 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen C2, rok 2008, 1,1 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 250 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd sprawny, odpala i jeździ. Uszkodzony zderzak - prawa strona. Naprawiany lakier. Tylni zderzak posiada przytarcia, korozja na klapie. Środek auta niezniszczony. Nazwa katalogowa: Sam
ціна
42 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, kombi, rok 2011, pojemność 1197 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 12.11.2026r. Dwa kluczyki. Stan licznika odczytany w dniu 12.11.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 138311 km. N
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1.8 benzyna 180 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 29 400 zł (SZACUNKOWO: 39 200 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwo
ціна
28 дні тому
II licytacja Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatn
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Infiniti Q50, rok prod. 2015, 2,0 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 37 500 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Infiniti Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1991 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rej
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć 4
ціна
43 дні тому
II licytacja Ruchomości FIAT DUCATO DPR SKRZYNIA, PLANDEKA ROK PROD. 2017 SILNIK 2,3 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 01.12.2026r. Nazwa katalogowa: Plandeka Marka: Fiat Model: Ducato T
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości SCANIA R450, rok prod. 2015, CNG, moc 450 KM CENA WYWOŁAWCZA: 70 571 zł (SZACUNKOWO: 94 095 zł) Pojazd posiada jeden komplet kluczyków. Brak możliwości uruchomienia, okresowe badanie techniczne ważne do 01.09.2026 r., brak informacji o opłaceniu polisy OC. Nazwa katalogo
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO MODEL CY50T-8 CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd unieruchomiony na parkingu depozytowym. Lakier zniszczony, otarcia. Nieznany stan techniczny układu napędowego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: TAO MOTORS Model: Inny Typ nadwozia: motoro
ціна
14 дні тому
![[eLicytacje] II licytacja - Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182359/12bc86459/6e1ccb95-cb5d-64f9-8e00-0bc1b546e1c7_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182406/81286d6ab/b50d426b-b276-b8a7-d3d7-636730c5b71f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182410/92c1af011/76f962a8-7e72-6fc9-0e15-213f5796bf0e_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)