Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 - I licytacja - [eLicytacje] #62572197

Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETFord C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETFord C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETFord C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETFord C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETFord C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008

CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł)

Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: C-MAX
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1753 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DOA68087
Nr VIN: WF0EXXGCDE7J45389
Data pierwszej rejestracji: 2008-03-06
Przebieg: 242396 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: uszkodzony



OGLĘDZINY:
Ks. Czesława Klimasa 34
50-515 Wrocław, dolnośląskie

08.09.2026 w godz. od 9:00 do 9:30 po wcześniejszym umówieniu co najmniej dzień wcześniej z pracownikiem Urzędu - tel. .



Urząd Skarbowy w Oławie

Marcin Marciszewski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ea1d37a5-3117-445e-a74a-98872b7f9733

  • « Назад
  • ID: 62572197
    Перегляди: 1
Закінчується через 14 дні

bід 7 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу