skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] #62571957
I licytacja Ruchomości
skuter Junak 607
CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł)
Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone.
Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeździe ślady eksploatacyjne związane z normalnym użytkowaniem.
Pojazd posiada zamontowany kufer bagażowy.
Stwierdzone uszkodzenia wpływające na obniżenie wartości:
- brak lusterka lewego,
- ślady rdzy i na rurze wydechowej,
- drobne rysy i otarcia na całym pojeździe.
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Junak
Model: 607
Typ nadwozia: skuter
Rok produkcji: 2024
Nr ramy: L5YATCBJ0R1126829
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-11
OGLĘDZINY:
Kręta 29
62-600 KOŁO, wielkopolskie
firma: „Parking Strzeżony Pomoc Drogowa”
w dniu rozpoczęcia licytacji tj. 04.09.2026r. w godz. 10.00 – 11.30
Urząd Skarbowy w Kole
Grzegorz Michalski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/863cdd53-f8f0-42fe-9125-ea8426d3c42d
I licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO MODEL CY50T-8 CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd unieruchomiony na parkingu depozytowym. Lakier zniszczony, otarcia. Nieznany stan techniczny układu napędowego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: TAO MOTORS Model: Inny Typ nadwozia: motoro
ціна
16 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
ціна
вчора, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
ціна
вчора, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
ціна
вчора, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
ціна
вчора, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
ціна
вчора, 14:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
ціна
вчора, 14:11
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
ціна
вчора, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
ціна
вчора, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
вчора, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
вчора, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
2 дні тому
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
2 дні тому
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
2 дні тому
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
2 дні тому
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/141435/cd5d6c180/84675bd3-93fe-b20c-c064-64ceeca3c74b_b.webp)
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/141440/fd85a25af/9af75716-2ec5-0c49-ba7b-d6a731c30e2b_b.webp)
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/141443/861060d89/97b2cd6a-f949-2e25-6d1e-162cac5fad11_b.webp)
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/141447/10eb597ed/610c9467-50a6-7146-0e03-4b4f1add2ef2_b.webp)
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/141455/ea7d52953/d80b8974-e9df-5fb2-aa1b-eda5fb8eb52e_b.webp)
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/141459/b70e27358/b59267d5-2d28-933a-2155-ab7d625fba3d_b.webp)
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/141505/733d935cb/f534959d-64cc-5172-0a7f-8f1941ce8c08_b.webp)
![skuter Junak 607 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)