Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] #62570481
II licytacja Ruchomości
Renault Laguna 1,9D liftback 1998
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Pojazd jest sprawny technicznie i nieuszkodzony, posiada jedynie drobne zarysowania. W zestawie są dwa kluczyki. Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Auto nie ma aktualnego przeglądu technicznego. Podany przebieg pojazdu jest na dzień 24.08.2026 roku.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Laguna
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1870 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 1998
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KWA7G10
Nr VIN: VF1B56J0518996913
Data pierwszej rejestracji: 1998-10-14
Przebieg: 263721 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-01
OGLĘDZINY:
Legionów 22
34-100 Wadowice, małopolskie
Ruchomość można oglądać od 28.08.2026 do 02.09.2026 w godz. 9:00 – 10:00. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: .
Urząd Skarbowy w Wadowicach
Dagmara Twaróg
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/64df7e98-eddf-4198-97cb-b29ade469f5f
I licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
4 дні тому
Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł) Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoc
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
ціна
cьогодні, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
ціна
cьогодні, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
ціна
cьогодні, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
ціна
cьогодні, 14:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
ціна
cьогодні, 14:11
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
ціна
cьогодні, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
ціна
cьогодні, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
cьогодні, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
cьогодні, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
ціна
вчора, 18:24
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
вчора, 14:32
![Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144509/b099595c4/4850ef38-9925-0f83-0378-2646f95cca2f_b.webp)
![Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144514/3d170f98f/bbc55844-02a4-d060-798e-423955b65b44_b.webp)
![Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144518/3df41bb94/5c46d20c-0b83-03d8-3db4-bc168ada6e56_b.webp)
![Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144525/44105c20b/57d75e54-8dd9-325d-5fcd-e3a78cbf0c06_b.webp)
![Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144531/f20d4d051/385506f9-09f6-a1b7-968e-e8cc6aac9f2a_b.webp)
![Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Renault Laguna 1,9D liftback 1998 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)