Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 - I licytacja - [eLicytacje] #62566097
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002
CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)
Pojazd zarejestrowany w kraju od 09.04.2018r.
Ostatnie badania techniczne ważne do 22.04.2026r.
Pojazd posiada hak holowniczy.
Kluczyk 1.
Samochód posiada uszkodzenia lewego przodu wraz z zderzakiem.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 525
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2497 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SRC8TK6
Nr VIN: WBADP91000GX80196
Data pierwszej rejestracji: 2002-10-24
Przebieg: 370000 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-21
OGLĘDZINY:
Bańgowska ( Parking PW Michał ) 14
41-103 Siemianowice Śląskie, śląskie
28.08.2026 w godz. od 11:30 do 12:30
Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach
Waldemar Długopolski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ff0fe7e5-9967-4140-ba72-d79f689bb73a
II licytacja Ruchomości BMW X3, ROK PROD. 2015, XDRIVE28I, 2,0 BENZYNA CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, wersja USA. Posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 29.12.2026r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: X3 Typ nadwo
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
ціна
cьогодні, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
ціна
cьогодні, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
ціна
cьогодні, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
ціна
cьогодні, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
ціна
cьогодні, 14:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
ціна
cьогодні, 14:11
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
ціна
cьогодні, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
ціна
cьогодні, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
cьогодні, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
cьогодні, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
ціна
вчора, 18:24
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
вчора, 14:32
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
вчора, 14:32
![Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142719/0d87ec115/8f089f89-a759-1533-1f5f-5717f13a850c_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142722/a91b0b525/2f9ffaa3-6df7-0be5-46b5-9a9d01a409ce_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142726/5ecb947c6/08a889f9-987c-fb14-a4bb-6c19881c1c3a_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142730/66a8febbd/de37baab-7fff-dfc8-1730-4369b0e794a4_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142734/8bf839ada/f73f1a65-62eb-a491-c9cb-21c8f6e9f4a9_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)