Peugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] #62572479

Peugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETPeugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETPeugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETPeugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETPeugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETPeugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETPeugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NETPeugeot 407 kombi rok prod. 2007 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

PEUGEOT 407 kombi rok prod. 2007

CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

Uszkodzony przód pojazdu zderzak, prawy i lewy błotnik, wnętrze pojazdu nosi ślady użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, brak ważnego badania technicznego, polisa korporacyjna, przebieg 289867 km z danych systemu CEPIK, 1 komplet kluczyków

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Peugeot
Model: 407
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZST 95085
Nr VIN: VF36E9HZC21650686
Data pierwszej rejestracji: 2007-12-19
Przebieg: 298867 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony



OGLĘDZINY:
Bydgoska 65
73-110 Stargard, zachodniopomorskie

Od 03.09.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu .



Urząd Skarbowy w Stargardzie

Jarosław Skoczylas
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a00c1884-4576-46d7-857f-e8d5981e7851

  • « Back
  • ID: 62572479
    Views: 3
Expires in 13 days

from 1 000 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also