Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] #62572201
II licytacja Ruchomości
Volkswagen Caravelle z 2007 roku
CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł)
- jeden komplet kluczy,
- przebieg 547509 km,
- pojazd niesprawny technicznie - uszkodzony silnik (nie odpala).
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Caravelle
Typ nadwozia: bus
Pojemność silnika: 2461 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DKL30828
Nr VIN: WV2ZZZ7HZ8H039331
Data pierwszej rejestracji: 2007-12-04
Przebieg: 547509 km
Kolor: Srebrny metalik
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2026-09-03
OGLĘDZINY:
Walasiewiczówny 1
57-300 Kłodzko, dolnośląskie
21 września 2026 od godziny 9:00 do godziny 12:00
Urząd Skarbowy w Kłodzku
Katarzyna Górska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c89c3cc3-111f-4c54-8271-bdd335dd9268
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, rok prod. 2013, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Brak badania technicznego, brak kluczyka. Przebieg na podstawie danych ze systemu CEPiK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchb
price
21 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, kombi, rok 2011, pojemność 1197 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 12.11.2026r. Dwa kluczyki. Stan licznika odczytany w dniu 12.11.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 138311 km. N
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT KOMBI ROK PRODUKCJI 2005 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd uszkodzony (przedni zderzak jest pęknięty i częściowo oderwany, tylni zderzak uszkodzony w rejonie nadkola). Auto nie odpala, przebieg 320 971 km, dywaniki i wykładzin
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
price
today, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
price
today, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
price
today, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
price
today, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
price
yesterday, 18:24
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 18:21
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
price
yesterday, 14:32
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
price
yesterday, 14:32
II licytacja Ruchomości Ploter termiczny do cięcia styroduru ThermoCut PRO 60mini Cone, CORNER Polska, rok 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, sprawna, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego. Masa 80 kg. Nazwa katal
price
yesterday, 14:24
I licytacja Ruchomości Przyczepa marki DIGICROSS model DG 353 3500 V, r. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 7 575 zł (SZACUNKOWO: 10 100 zł) Nazwa katalogowa: Przyczepa do przewozu pojazdów Marka: Inne Model: DIGICROSS model DG 353 3500 V Zastosowanie: Przyczepy do przewozu pojazdów Rok produkcji: 20
price
yesterday, 14:13
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
4 days ago
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102435/ff22f21be/9ec008dc-c084-01b6-7d2a-ed01a40b40c6_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102442/6f976700c/228767a5-f8de-7b30-f441-0c935596ee13_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102448/92904859c/ae9d65b3-6099-580a-03ae-74a6aa0c8bd5_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102451/878a535a1/6d668b59-70e4-ba1a-34ff-c410a5be3b4c_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102457/2401a133b/ffe96b9e-2a1e-c48a-1478-48b36b2a713f_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102506/1fc2d391f/43e9e0d3-4650-0bbf-70f3-681da9c5ea12_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102511/4ca52c3be/97b754f3-6f5d-3680-4a1f-8b6041e69728_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102517/f5e8def5f/f37bba62-43c6-929f-0936-d8442fde2041_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/102523/dabc7c623/a60106d5-148d-9121-ec8d-a521906b5a7f_b.webp)
![Volkswagen Caravelle z 2007 roku - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)