Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] #62572174
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy MERCEDES-BENZ C220
CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł)
Pojazd posiada uszkodzone lewe nadkole i przedni zderzak. Posiada liczne ślady korozji. W kilku miejscach ślady ponownego pokrywania powłoką lakierniczą. Z powodu uszkodzonego zamka nie można otworzyć bagażnika. Zacina się przekładnia skrzyni biegów. Pojazd ma uszkodzony mechanizm regulacji przedniego prawego fotela. Wnętrze pojazdu wymaga czyszczenia i renowacji.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 220
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: DKA 7S01
Nr VIN: WDB2030061A074473
Data pierwszej rejestracji: 2007-09-25
Przebieg: 228051 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-05-18
OGLĘDZINY:
Adama Thebesiusa 1
58-506 Jelenia Góra, dolnośląskie
Od 02.09.2026 do 07.09.2026 w godz. od 08:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Jeleniej Górze
Wiesław Smyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1a47df20-4a7d-41de-9f33-786af50beb2b
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
price
today, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
price
today, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
price
today, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
price
today, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
price
yesterday, 18:24
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 18:21
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
price
yesterday, 14:32
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
price
yesterday, 14:32
II licytacja Ruchomości Ploter termiczny do cięcia styroduru ThermoCut PRO 60mini Cone, CORNER Polska, rok 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, sprawna, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego. Masa 80 kg. Nazwa katal
price
yesterday, 14:24
I licytacja Ruchomości Przyczepa marki DIGICROSS model DG 353 3500 V, r. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 7 575 zł (SZACUNKOWO: 10 100 zł) Nazwa katalogowa: Przyczepa do przewozu pojazdów Marka: Inne Model: DIGICROSS model DG 353 3500 V Zastosowanie: Przyczepy do przewozu pojazdów Rok produkcji: 20
price
yesterday, 14:13
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator Hykker CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Laminator posiada ślady użytkowania. Urządzenie znajduje się w oryginalnym kartonie. Po podłączeniu do sieci zapala się kontrolka oraz urządzenie się nagrzewa, jednak nie został przetestowany pod kątem pełnego dzi
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
price
4 days ago
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101320/0c878e8db/15b7fd6f-c4c8-fa6d-6ab2-dcc140b543ea_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101327/4312e30b4/78d076d6-12f3-b927-6b29-21685425f0d9_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101333/9eb65ef98/2d5a923c-b0fb-90f4-7cbd-1109e9c7c1ef_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101339/1202556d7/0b8231bd-3544-0dfa-96be-0b5998d827db_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101343/2484db576/20e69410-c500-5a86-e538-f30ef09179bd_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101351/fe021fe2d/8ddaa8b3-9ca7-0193-5bbc-79422376ada8_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101355/0c22c502b/61e87fd4-0816-89e0-d1d7-df22f4731e48_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101358/d665fd494/792b76e3-a5a1-67b2-59de-a5550d10e3cb_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101405/bb342876f/462b3463-92e1-d8e2-26a7-2445d60b3e83_b.webp)
![Samochód osobowy mercedes-benz c220 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101410/3b97f82b8/0d9f99c8-6724-f038-707c-c5e08be40529_b.webp)