Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] #62572085

Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETMercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETMercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETMercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETMercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETMercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Mercedes-Benz C200 2002

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)

Pojazd nie odpala, brak przeglądu technicznego, skorodowany, do naprawy blacharsko- lakierniczej.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 200
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZS681MM
Nr VIN: WDB2032041F338973
Data pierwszej rejestracji: 2002-09-11
Przebieg: 418244 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-23



OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-342 Szczecin, zachodniopomorskie

07.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie

Tomasz Szymczak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/7e58e433-a210-4684-b1f6-f79ac67aea34

  • « Back
  • ID: 62572085
    Views: 1
Expires in 15 days

from 3 000 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also