Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] #62572085
I licytacja Ruchomości
Mercedes-Benz C200 2002
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Pojazd nie odpala, brak przeglądu technicznego, skorodowany, do naprawy blacharsko- lakierniczej.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 200
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZS681MM
Nr VIN: WDB2032041F338973
Data pierwszej rejestracji: 2002-09-11
Przebieg: 418244 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-23
OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-342 Szczecin, zachodniopomorskie
07.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00
Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Tomasz Szymczak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/7e58e433-a210-4684-b1f6-f79ac67aea34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
cena
wczoraj, 18:15
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
wczoraj, 18:14
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
wczoraj, 18:14
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
cena
wczoraj, 14:41
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
cena
wczoraj, 14:30
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
wczoraj, 14:18
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
wczoraj, 14:18
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
cena
wczoraj, 14:17
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
cena
2 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
cena
2 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
cena
2 dni temu
![Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143012/4b37aff2a/4142955d-f47f-acc8-a724-5a99ac2a306e_b.webp)
![Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143019/f0a94068d/a02301bd-4cba-aea2-b5d5-46f64cf549d7_b.webp)
![Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143022/25e346d57/06fb3ca0-2469-b944-b1d9-3e18bd4a893a_b.webp)
![Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143030/d17fe410e/e43d6e3d-2421-39ec-a3d1-8030485499ec_b.webp)
![Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143035/34ed6068b/0200dee7-32fe-3876-5d8e-292c6770a8cf_b.webp)
![Mercedes-Benz C200 2002 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)