Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] #62570472
I licytacja ruchomości
samochód osobowy opel insignia
cena wywoławcza: 20 250 zł (szacunkowo: 27 000 zł)
pojazd posiada podwójny szyberdach, brak widocznych uszkodzeń, po podłączeniu zewnętrznego źródła zasilania pojazd udało się uruchomić, jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnych badań technicznych.
Nazwa katalogowa: samochód osobowy
marka: opel
model: insignia
typ nadwozia: kombi
pojemność silnika: 1998 cm³
rodzaj paliwa: benzyna
rok produkcji: 2014
skrzynia biegów: automatyczna
nr rejestracyjny: sh 9863c
nr vin: w0lgt8eu9e1073299
data pierwszej rejestracji: 2014-02-25
przebieg: 108259 km
kolor: czarny
stan techniczny: używany
oc ważne do: 2026-07-30
oględziny:
wybrzeże armii krajowej
44-100 gliwice, śląskie
od 7.09.2026r do 8.09.2026r. W godz. Od 8:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym - ,
pierwszy urząd skarbowy w gliwicach
mariusz piotrowski
tel.
elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/a3089e03-fa12-4644-aab6-d9973f4b79a7
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
5 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
ціна
11 дні тому
Ruchomości Opel Corsa 1.3 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) brak dowodu rejestracyjnego, przebieg na podstawie CEPIK, badania techniczne były ważne do 08.07.2026 r., nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nad
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
cьогодні, 14:32
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
cьогодні, 14:32
II licytacja Ruchomości Ploter termiczny do cięcia styroduru ThermoCut PRO 60mini Cone, CORNER Polska, rok 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, sprawna, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego. Masa 80 kg. Nazwa katal
ціна
cьогодні, 14:24
I licytacja Ruchomości Przyczepa marki DIGICROSS model DG 353 3500 V, r. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 7 575 zł (SZACUNKOWO: 10 100 zł) Nazwa katalogowa: Przyczepa do przewozu pojazdów Marka: Inne Model: DIGICROSS model DG 353 3500 V Zastosowanie: Przyczepy do przewozu pojazdów Rok produkcji: 20
ціна
cьогодні, 14:13
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator Hykker CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Laminator posiada ślady użytkowania. Urządzenie znajduje się w oryginalnym kartonie. Po podłączeniu do sieci zapala się kontrolka oraz urządzenie się nagrzewa, jednak nie został przetestowany pod kątem pełnego dzi
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta rok 2010, 1242 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Pojazd posiada wgniecenia i zarysowania karoserii. Stan licznika odczytany w dniu 28.02.2025r. podczas ostatniego badania techn
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta rok 2010, 1242 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Pojazd posiada wgniecenia i zarysowania karoserii. Stan licznika odczytany w dniu 28.02.2025r. podczas ostatniego badania techn
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3 2.0 TDI, rok 2008, 1968 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 7.01.2027r. Jeden kluczyk. Znaczny stopień dewastacji foteli przednich. Pojazd posiada liczne zarysowania i odpryski lakieru karoserii. Nazw
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3 2.0 TDI, rok 2008, 1968 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 7.01.2027r. Jeden kluczyk. Znaczny stopień dewastacji foteli przednich. Pojazd posiada liczne zarysowania i odpryski lakieru karoserii. Nazw
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości skuter Junak 607 CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone. Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeź
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości skuter Junak 607 CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone. Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeź
ціна
3 дні тому
![Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144152/15bf419fa/7245f052-8213-1898-e7ea-c27f333813bb_b.webp)
![Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144200/7cb8d01a8/79788af5-2400-9877-599c-c8d69eae2065_b.webp)
![Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144205/5cd544907/d709abf7-6320-cce6-bf02-f6452294d82f_b.webp)
![Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144212/3895c20c0/c3ee0d29-59cb-7ffe-62b1-8355c88b7d11_b.webp)
![Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144217/bc2291d68/fc06500a-9bd5-3454-b146-0b8f1122f5e8_b.webp)
![Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144220/68c2efde6/61895158-8d8c-8616-bf62-b50819c4f20c_b.webp)
![Samochód osobowy opel insignia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)