Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] #62565489
I licytacja Ruchomości
Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012
CENA WYWOŁAWCZA: 9 375 zł (SZACUNKOWO: 12 500 zł)
- pojazd był w trakcie użytkowania,
- pojazd zaniedbany,
-silnik uruchamia się,
- 1 szt. kluczyk,
- brak możliwości weryfikacji stanu pojazdu i silnika ,
- polisa OC KORPORACYJNA
-Urząd Skarbowy w Lubinie nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny i wady ukryte w sprzedawanym pojeździe,
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: , 21, 22
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Mondeo
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2012
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DW405VA
Nr VIN: WF0EXXGBBECA79783
Data pierwszej rejestracji: 2013-10-03
Przebieg: 342151 km
Kolor: GRANAT
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-24
OGLĘDZINY:
MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 94
59-300 LUBIN, dolnośląskie
Ruchomość można oglądać 28.08.2026 roku od godz. 09.30 do godz. 10.00 na parkingu przy Urzędzie Skarbowym w Lubinie, 59-300 Lubin, M. Skłodowskiej-Curie 94 po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego pod numerem telefonu , 19, 21 lub rezerwacji E-WIZYTA.
Urząd Skarbowy w Lubinie
Arkadiusz Łobodziec
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ca803302-a5a7-4538-997e-1cfa5c5fd178
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta rok 2010, 1242 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Pojazd posiada wgniecenia i zarysowania karoserii. Stan licznika odczytany w dniu 28.02.2025r. podczas ostatniego badania techn
ціна
4 дні тому
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
ціна
вчора, 18:24
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
вчора, 14:32
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
вчора, 14:32
II licytacja Ruchomości Ploter termiczny do cięcia styroduru ThermoCut PRO 60mini Cone, CORNER Polska, rok 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, sprawna, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego. Masa 80 kg. Nazwa katal
ціна
вчора, 14:24
I licytacja Ruchomości Przyczepa marki DIGICROSS model DG 353 3500 V, r. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 7 575 zł (SZACUNKOWO: 10 100 zł) Nazwa katalogowa: Przyczepa do przewozu pojazdów Marka: Inne Model: DIGICROSS model DG 353 3500 V Zastosowanie: Przyczepy do przewozu pojazdów Rok produkcji: 20
ціна
вчора, 14:13
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator Hykker CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Laminator posiada ślady użytkowania. Urządzenie znajduje się w oryginalnym kartonie. Po podłączeniu do sieci zapala się kontrolka oraz urządzenie się nagrzewa, jednak nie został przetestowany pod kątem pełnego dzi
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta rok 2010, 1242 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Pojazd posiada wgniecenia i zarysowania karoserii. Stan licznika odczytany w dniu 28.02.2025r. podczas ostatniego badania techn
ціна
4 дні тому
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101829/f05cedbff/9797a773-1a60-0404-3315-b66283c45b31_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101833/d5c6827e1/53c4c771-998f-9a42-a775-1e30d3337a29_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101842/3d9b2028c/8e6eb29b-594a-91f6-3ac4-e53334be14c7_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101845/44df2c8fd/24a8421a-abfb-3e06-2744-edb049a8c593_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101854/dbfc4e6fc/f40c5c42-e2d9-ca0b-21bb-058105e945fe_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101857/e72cc5c39/4eeb6be8-9a6a-1a68-0023-9747ba03f9cf_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101900/e10880657/8b2a7224-6b96-d797-da8b-fb69260f9f3f_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101904/c77edc101/bb55c4f7-db3a-df8a-95c1-ee4c7b4ba083_b.webp)
![Ford Mondeo Samochód Osobowy Hatchback 2012 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)