Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] #62563791
I licytacja Ruchomości
VOLKSWAGEN T4 rok prod. 1996
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
brak aktualnego badania technicznego, silnik nie został uruchomiony
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Typ 4
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 1996
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ERA 30685
Nr VIN: WV2ZZZ70ZTH245116
Data pierwszej rejestracji: 1996-05-30
Przebieg: 415203 km
Kolor: biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-29
OGLĘDZINY:
WRONIA 65
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, łódzkie
24.08.2026 w godz. od 09.00 do 09.30
Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim
Sylwester Kwapisz
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/efc1370b-5339-4d71-8b9f-2f8a7edb644c
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, rok prod. 2013, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Brak badania technicznego, brak kluczyka. Przebieg na podstawie danych ze systemu CEPiK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchb
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, kombi, rok 2011, pojemność 1197 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 12.11.2026r. Dwa kluczyki. Stan licznika odczytany w dniu 12.11.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 138311 km. N
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT KOMBI ROK PRODUKCJI 2005 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd uszkodzony (przedni zderzak jest pęknięty i częściowo oderwany, tylni zderzak uszkodzony w rejonie nadkola). Auto nie odpala, przebieg 320 971 km, dywaniki i wykładzin
ціна
6 дні тому
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
ціна
вчора, 18:24
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 18:21
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
вчора, 14:32
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
вчора, 14:32
II licytacja Ruchomości Ploter termiczny do cięcia styroduru ThermoCut PRO 60mini Cone, CORNER Polska, rok 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, sprawna, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego. Masa 80 kg. Nazwa katal
ціна
вчора, 14:24
I licytacja Ruchomości Przyczepa marki DIGICROSS model DG 353 3500 V, r. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 7 575 zł (SZACUNKOWO: 10 100 zł) Nazwa katalogowa: Przyczepa do przewozu pojazdów Marka: Inne Model: DIGICROSS model DG 353 3500 V Zastosowanie: Przyczepy do przewozu pojazdów Rok produkcji: 20
ціна
вчора, 14:13
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator Hykker CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Laminator posiada ślady użytkowania. Urządzenie znajduje się w oryginalnym kartonie. Po podłączeniu do sieci zapala się kontrolka oraz urządzenie się nagrzewa, jednak nie został przetestowany pod kątem pełnego dzi
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
ціна
4 дні тому
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141614/94d67a889/daf8cd94-5748-f123-9e0a-6003ed08b7d3_b.webp)
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141617/38aa2af25/62dfa1fd-d5ec-3cfa-a277-05369d189e62_b.webp)
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141624/d90520e6b/458c2683-9fb4-9fe1-308e-ed250826fb78_b.webp)
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141631/1fbc0f190/723f0867-9ee7-14f6-1737-7a6c535504e3_b.webp)
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141636/99defa748/1b0ccf0d-6e22-2599-88d0-312bb4e85f34_b.webp)
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141641/6c761b409/1f918ff3-0a97-d6f6-7261-6fe2be332125_b.webp)
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141645/98189386a/13681659-894f-1e68-3ba5-2d2a1178ce38_b.webp)
![Volkswagen t4 rok prod. 1996 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)