[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 #62572669

[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - skoda octavia iii 2015 - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

SKODA OCTAVIA III 2015

CENA WYWOŁAWCZA: 12 300 zł (SZACUNKOWO: 16 400 zł)

Brak dowodu rejestracyjnego, jeden komplet kluczyków do pojazdu

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: liftback
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2015
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CLI RC07
Nr VIN: TMBAG7NE4G0096450
Data pierwszej rejestracji: 2015-12-01
Przebieg: 266498 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Staszica 4
87-600 Lipno, kujawsko-pomorskie

02.10.2026 w godz. od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Lipnie

Maciej Majewski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ec48f17f-d917-4241-a4c7-bac2f16b2e7d

  • « Powrót
  • ID: 62572669
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 37 dni

od 12 300 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też