[eLicytacje] - Renault Megane #62571927
Ruchomości
Renault Megane
CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł)
Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoce lakierniczej normalne ślady użytkowania z drobnymi delikatnymi rysami.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Mégane
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1461 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PL 4116C
Nr VIN: VF1BZ1G0642954198
Data pierwszej rejestracji: 2010-02-25
Przebieg: 369020 km
Kolor: szary metalik
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-11-28
OGLĘDZINY:
Mickiewicza 7
64-100 LESZNO, wielkopolskie
18.09.2026 roku od godziny 8:00 do godziny 10:00 po uprzednim kontakcie telefonicznym z osoba prowadząca sprawę pod numerem telefony wew 1404
Urząd Skarbowy w Lesznie
Tomasz Musielak
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/41aafd3a-378a-4ceb-885a-0018b61c099e
Ruchomości Ford Transit CENA WYWOŁAWCZA: 10 670 zł (SZACUNKOWO: 31 980 zł) Pojazd niesprawny technicznie, uszkodzony silnik, nie odpala, posiada liczne ogniska korozji, brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Van Marka: Ford Model: Transit Typ nadwozia: ciężarowy skrzynia Pojemność silni
cena
8 dni temu
Ruchomości PRZYCZEPA BRIAN JAMES TRAILERS CENA WYWOŁAWCZA: 9 020 zł (SZACUNKOWO: 27 060 zł) Przyczepa w dobrym stanie technicznym, ubezpieczenie OC do dnia 14.11.2026 roku , przegląd techniczny ważny do 15.11.2026 roku. Nazwa katalogowa: Przyczepa Marka: Brian Jemas Trailers Model: T-02-T Za
cena
8 dni temu
Ruchomości MOTOCYKL BMW RH 18 CENA WYWOŁAWCZA: 55 000 zł (SZACUNKOWO: 147 600 zł) Motocykl w stanie idealnym, mało używany, brak uszkodzeń, posiada po bokach kufry, opony w stanie dobrym, badanie techniczne ważne do 24.09.2027 roku, OC ważne do dnia 23.09.2026 roku Nazwa katalogowa: Motocykl M
cena
8 dni temu
Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł) Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoc
cena
3 dni temu
Ruchomości Ford Transit CENA WYWOŁAWCZA: 10 670 zł (SZACUNKOWO: 31 980 zł) Pojazd niesprawny technicznie, uszkodzony silnik, nie odpala, posiada liczne ogniska korozji, brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Van Marka: Ford Model: Transit Typ nadwozia: ciężarowy skrzynia Pojemność silni
cena
3 dni temu
Ruchomości MOTOCYKL BMW RH 18 CENA WYWOŁAWCZA: 55 000 zł (SZACUNKOWO: 147 600 zł) Motocykl w stanie idealnym, mało używany, brak uszkodzeń, posiada po bokach kufry, opony w stanie dobrym, badanie techniczne ważne do 24.09.2027 roku, OC ważne do dnia 23.09.2026 roku Nazwa katalogowa: Motocykl M
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
15 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
cena
11 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
cena
38 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
cena
8 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
32 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
8 dni temu
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102135/8a55c5815/1cfeed79-bde3-b0e2-dd64-a64661215885_b.webp)
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102138/859a1987e/0edce650-b672-c41a-1cba-d5b06198c2e4_b.webp)
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102146/ad1c054f7/fc4048a4-a6e7-1c69-dec7-0e8ee92145f6_b.webp)
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102149/ee88db896/dc681a47-8c6e-fcdb-2391-9b5e33eabff0_b.webp)
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102155/1ae8035e4/fc6ec91d-5c2b-79f7-ae2a-2ad9af9cf7d2_b.webp)
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102202/2a5b53500/5ad54367-035d-fb10-99e5-413dc77ea480_b.webp)
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102210/382d00692/38c887cf-13fd-3386-2207-2a9740a7dca1_b.webp)
![[eLicytacje] - Renault Megane - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)