[elicytacje] i licytacja - toyota corolla 2002 #62572639

[elicytacje] i licytacja - toyota corolla 2002 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - toyota corolla 2002 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - toyota corolla 2002 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - toyota corolla 2002 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - toyota corolla 2002 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - toyota corolla 2002 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

TOYOTA COROLLA 2002

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

- nieznany stan techniczny pojazdu ze względu na brak możliwości uruchomienia, rozładowany akumulator,
- pojazd posiada liczne ślady użytkowania adekwatne do wieku,
- brak przeglądu technicznego,
- widoczne ślady zużycia wnętrza pojazdu
- brak dowodu rejestracyjnego
- jeden komplet kluczyków
- przebieg pojazdu wskazany z ostatniego odczytu z 23.03.2026 (279 386)

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Corolla
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CLI 13959
Nr VIN: SB1JZ28E40E043656
Data pierwszej rejestracji: 2002-10-30
Przebieg: 279386 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
ZŁOTOPOLE 17
87-600 ZŁOTOPOLE, kujawsko-pomorskie

11.09.2026 w godz. od 8:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Lipnie

Maciej Majewski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ad6cbbed-e49f-4252-8983-81c3a57ef807

  • « Powrót
  • ID: 62572639
    Wyświetleń: 5
Wygasa za 17 dni

od 1 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też