[eLicytacje] - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ #62572605

[eLicytacje]  - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Samochód osobowy HYUNDAI GETZ - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

Ruchomości

Samochód osobowy HYUNDAI GETZ

CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)

auto do poprawek blacharko lakierniczych, wnętrze zniszczone, problem z odpalaniem

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Hyundai
Model: Getz
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1086 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CGD 40H5
Nr VIN: KMHBT31GP8U182826
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-08
Przebieg: 203220 km
Data pierwszej rejestracji: 2008-01-31



OGLĘDZINY:
M. Rataja 2
87-200 Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

10.09.2026 do 24.09.2026 w godz. 08:00 do 14:00



Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie

Marek Gajewski
tel.


Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0bc1886f-c858-46a1-a753-7a73fb827378

  • « Powrót
  • ID: 62572605
    Wyświetleń: 7
Wygasa za 6 dni

od 600 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też