Volkswagen Golf IV 2002 rok - - [eLicytacje] #62572583

Volkswagen Golf IV 2002 rok -  - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETVolkswagen Golf IV 2002 rok -  - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETVolkswagen Golf IV 2002 rok -  - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETVolkswagen Golf IV 2002 rok -  - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETVolkswagen Golf IV 2002 rok -  - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETVolkswagen Golf IV 2002 rok -  - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

Ruchomości

Volkswagen Golf IV 2002 rok

CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

Jeden kluczyk, silnik odpala, badanie techniczne do 06.09.2026 r., przebieg 564229 km, wnętrze zaniedbane, brak elementów tapicerki w drzwiach kierowcy, pęknięcia i rozprucia tapicerki na fotelu kierowcy, mocno skorodowane progi z widocznymi ubytkami.

Kolor: Czarny
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Golf
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DBLUF73
Nr VIN: WVWZZZ1JZ3W102512
Data pierwszej rejestracji: 2002-07-05
Przebieg: 564229 km
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Osadników Wojskowych 3-4
68-200 Żary, lubuskie

10.09.2026 r. w godz. 9:00 do 9:50



Urząd Skarbowy w Żarach

Tomasz Grzybowski
tel.


Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3f2edd20-1f20-4d45-a83a-52f0cfee5a2e

  • « Powrót
  • ID: 62572583
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 6 dni

od 450 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też