Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62571968
I licytacja Ruchomości
Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł)
Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1800 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1998
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: POT FP87
Nr VIN: WVWZZZ3BZWE326404
Data pierwszej rejestracji: 2024-11-26
Przebieg: 208472 km
Kolor: Jasny błękit
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Młyńska 3A
63-600 Kępno, wielkopolskie
w dniu 03.09.2026 w godz. 09:00 do 10:00
Urząd Skarbowy w Kępnie
Adrian Adamiak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0e7d0995-3661-491d-947d-92989abfddea
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT KOMBI ROK PRODUKCJI 2005 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd uszkodzony (przedni zderzak jest pęknięty i częściowo oderwany, tylni zderzak uszkodzony w rejonie nadkola). Auto nie odpala, przebieg 320 971 km, dywaniki i wykładzin
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
wczoraj, 18:26
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
wczoraj, 18:19
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
wczoraj, 18:19
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
cena
wczoraj, 18:14
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
cena
wczoraj, 18:14
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
cena
wczoraj, 14:56
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
cena
wczoraj, 14:55
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
cena
wczoraj, 14:55
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
cena
wczoraj, 14:54
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
cena
wczoraj, 14:54
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
cena
wczoraj, 14:52
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
cena
wczoraj, 14:52
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
cena
wczoraj, 14:51
I licytacja Ruchomości Mata masująca Casada CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również st
cena
wczoraj, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
cena
wczoraj, 14:50
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/142001/463b4aae8/128eb478-0998-e549-6f9c-1058ec8b95b0_b.webp)
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/142007/a33789576/d7534bf3-1e8f-90ca-eec4-28890ac7d0e3_b.webp)
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/142012/ca28b03c0/46d49e77-d4a5-882a-4325-c88c1637851b_b.webp)
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/142020/82f1a33ef/48ca929d-1b24-77d8-fea6-e76ec07ebf60_b.webp)
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/142026/2dda01d9e/bb5fcada-a871-7db1-efcd-f0317ca80e7d_b.webp)
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/142032/4bb0cd141/003a2128-c6a7-53f9-5c7d-033bc65252b3_b.webp)
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/142040/9d69e7dab/f33ac99b-6b8c-c55f-9f43-dee281d8933a_b.webp)
![Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)