Audi, a6, sedan 1998 - - [elicytacje] #62572564

Audi, a6, sedan 1998 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETAudi, a6, sedan 1998 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

Ruchomości

AUDI, A6, Sedan 1998

CENA WYWOŁAWCZA: 472 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)

Pojazd nie odpala, brak badania technicznego

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 1998
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZGREC29
Nr VIN: WAUZZZ4BZWN137740
Data pierwszej rejestracji: 1998-05-12
Przebieg: 551768 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-28



OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-342 Szczecin, zachodniopomorskie

08.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie

Tomasz Szymczak
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d272e322-411a-4ae3-b2c3-78509510ee5b

  • « Powrót
  • ID: 62572564
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 39 dni

od 472 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też