Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] #62572172

Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETAudi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETAudi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETAudi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETAudi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETAudi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETAudi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NETAudi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8

CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A4
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1781 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PZ4U413
Nr VIN: WAUZZZ8DZXA256874
Data pierwszej rejestracji: 1999-04-15
Przebieg: 248539 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-13



OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie

08.09.2026 w godz. 9:00 do 9:30. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji o pojeździe.



Urząd Skarbowy Poznań - Grunwald

Łukasz Mieszkowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/94d30e32-887f-459d-89cc-15802be5b311

  • « Powrót
  • ID: 62572172
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 17 dni

od 1 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też