[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana #62572539

[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa zabudowana - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana

CENA WYWOŁAWCZA: 195 750 zł (SZACUNKOWO: 261 000 zł)

Na działce znajdują się obiekty wpisane do ewidencji zabytków ( budynek mieszkalny) . Teren stanowi obszar zalewu z 1997 r., znajduje się w strefie ochrony zabytków archeologicznych oraz w strefie "B" ochrony konserwatorskiej tożsamej z obszarem ruralistycznym ujętym w wykazie zabytków.

Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: WR1L/00044866/97
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 198
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,2500 ha
Przeznaczenie: NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA
Wartość szacunkowa poszczególnych działek: 261000



OGLĘDZINY:
TARCHALICE 6
56-100 TARCHALICE, dolnośląskie

Od 01.10.2026 do 16.10.2026r. w godzinach od 10:00 do 13:00 po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego tel.



Urząd Skarbowy w Wołowie

Anna Sulikowska
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a6c0f7fb-99e1-489f-908f-0b909be7de55

  • « Powrót
  • ID: 62572539
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 51 dni

od 195 750 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też