[eLicytacje] I licytacja - telefon Xiaomi Mi8 Pro #62572463
I licytacja Ruchomości
telefon Xiaomi Mi8 Pro
CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł)
Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran oraz podwójny aparat z przednią kamera 20MP. W zestawie zasilacz oraz okablowanie i słuchawki przewodowe. Przedmiot jest nowy w oryginalnym otwartym opakowaniu.
Nazwa katalogowa: Telefon komórkowy
Marka: Xiaomi
Model: Mi 8 Pro
Rodzaj : Telefony komórkowe
Przekątna ekranu: 6,21
Stan techniczny: nowy
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
DOLNA WILDA 80B
61-501 Poznań, wielkopolskie
Ruchomość można oglądać wyłącznie w dniu 10.09.2026r. od godziny 9:00 do 10:00 w siedzibie urzędu, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z osobą prowadzącą licytację.
Urząd Skarbowy Poznań - Wilda
Agnieszka Tyranowska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4f4a4f37-ca9e-4a71-a6c5-7def9cc25977
I licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba:
cena
15 dni temu
Ii licytacja ruchomości tester zabezpieczeń kocos artes 460, moc 1200 w cena wywoławcza: 43 357 zł (szacunkowo: 86 715 zł) moc: 1200 w zasilanie: ac: 100-265 v (47-63 hz) dc: 120-265 v rok produkcji: 2016 nazwa katalogowa: aparat pomiarowy marka: kocos model: artes 460 sta
cena
13 dni temu
Ruchomości Opryskiwacz zaczepiany Hardi International, rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Opryskiwacz Hardi Comanderlp Flagowa, zaawansowana technologicznie seria przeznaczona do ciągłej pracy w najcięższych warunkach i na dużych areałach. Pojemność zbiornika:
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości Kurtka z kapturem, rozmiar M CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Czarna kurtka z kapturem, lekka, 100%poliester, imitacja ekoskóry, nowa z metką. Nazwa katalogowa: Kurtka Rozmiar: M Marka: Lico&Co. Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: DOLNA WILDA 80B 61-501 Poz
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Mikrowieża Hi-Fi Philips MCM760/12 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Mikrowieża Hi-Fi marki Philips model MCM760/12 zawiera odtwarzcz CD, magnetofon jednokasetowy, radio cyfrowe AM i FM, złącze USB, wyjście słuchawkowe, wejście antenowe oraz dwie kolumny w zest
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Ciśnieniomierz OMRON M-1 CENA WYWOŁAWCZA: 57 zł (SZACUNKOWO: 115 zł) Ciśnieniomierz naramienny elektroniczny OMRON M-1 Classic SN: 6809371LF zasilany na baterie 4x1,5V. Prosty w obsłudze. Aparat wyposażony jest w duży wyświetlacz i solidny mankiet. Pomiar ciśnienia i pu
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Odtwarzacz MP3 Zen Nano Plus 1 GB CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Odtwarzacz marki Creative MP3 ZEN Nano Plus 1 GB, SN: C6PF1633643M22335D posiada pojemność 512 MB, wbudowany mikrofon, radio FM, wyświetlacz LCD. Przedmiot nowy w oryginalnym opakowaniu. Urządz
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości Mata masująca Casada CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również st
cena
wczoraj, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W302274. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
cena
wczoraj, 14:49
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
cena
wczoraj, 14:51
I licytacja Ruchomości Telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W303224. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
cena
wczoraj, 14:49
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
cena
9 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
30 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - telefon Xiaomi Mi8 Pro - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/145003/b75d5a0fc/3fd56882-5d01-1c62-2f26-9ed791075a40_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - telefon Xiaomi Mi8 Pro - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/145009/83222fb45/211b678f-380c-4e9c-741f-34263b05bbfb_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - telefon Xiaomi Mi8 Pro - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/145013/3ad681490/dd74ad17-1f9f-0068-68a2-eaebd626a409_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - telefon Xiaomi Mi8 Pro - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)